Amsterdam

Technopolis BV
Spuistraat 283
1012 VR Amsterdam
Netherlands
T: +31 20 535 2244

Direktors

Geert van der Veen

Registered No: 33282859 Chamber of Commerce, Amsterdam

VAT: NL 8049 52 243 B01

.

Nīderlande

Nyderlandų biuras istoriniame Amsterdamo centre buvo įkurtas 1996 m. Mūsų komandos tikslas – pirmauti politikos studijų, vertinimų ir strateginių patarimų srityje, nuolat gilinant patirtį.

Mūsų biuro konsultantai vykdo politikos studijas tyrimų infrastruktūrų, inovatyvių viešųjų pirkimų, finansinių paskatų mokslininiams tyrimams ir eksperimėntinei plėtrai, vertinimo metodų, tarptautinio bendradarbiavimo mokslo ir technologijų srityje, tyrimų ir inovacijų valdymo regioninėse ekosistemose ir kitose srityse.

Komanda įvertino daugiau kaip 100 tyrimų ir inovacijų (TI) programų, vykdė arba dalyvavo TI agentūrų, individualių tyrimų ir inovacijų centrų bei viešojo ir privataus sektoriaus tinklų vertinimo procesuose įvairiose ES šalyse.

Politikų formuotojai, kurdami naujas politikas ar naujas priemones, dažnai kreipiasi į mus norėdami gauti strateginių patarimų. Į mus kreipiasi suinteresuotos šalys iš viešojo ir privataus sektoriaus, ketinančios įkurti naujus tyrimų ir inovacijų centrus ar savo strategijas plėtojantys universitetų tyrimų departamentai. Mes konsultuojame viešąsias programų valdymo organizacijas.

Komanda ypač gerai išmano ekologiškos ekonomikos, tvarios energetikos, sveikatos ir gerovės, žemės ūkio, IKT bei žiniasklaidos ir didelio poveikio technologijų sritis.

Nyderlandų biuras aktyviai bendradarbiauja su daugeliu sumanių specializacijų ir inovacijų strategijas plėtojančių ir įgyvendinančių regionų bei valstybių. Komanda atliko Europos regioninės plėtros fondo veiklos programų ex-ante vertinimą bei teikė pagalbą regionams kuriant vertinimo ir stebėjimo sistemas. Pagrindine politikų studijų ir programų vertinimų tema išlieka verslumas ir naujos moderniųjų technologijų įmonės.

Didelė mūsų darbo dalis yra skiriama klientams Nyderlanduose ir Flandrijoje. Biuras ilgą laiką taip pat bendradarbiauja su tarptautinėmis organizacijomis, pavyzdžiui, Europos Komisija ir EBPO bei klientais iš daugybės kitų ES šalių (ypač Suomijos, Airijos ir Vokietijos), Azijos ir Afrikos.

Geert van der Veen (nuoroda) vadovauja olandų komandai, kuri sudaryta iš mūsų srityje patyrusių konsultantų ir kuri kuria kiekvienam klientui pritaikytus sprendimus.